Previous Entry Поделиться Next Entry
7 запитань до захисників Гостинного Двору
wetally
У суботу, 2 лютого 2013 року відбувся мітинг-концерт на захист Гостинного Двору. Як решта киян, я насолоджувався творчістю гурту Даха Браха, інших колективів. Слухав відгуки відомих людей про значення Гостинного Двору. Був свідком збору коштв на лікування важко травмованих захисників Гостинного. Але сприйняв дійство двояко.
З одного боку тішило, що стільки авторитетних людей небайдужі до київських проблем, до незаконних забудов, втрати архітектурно-культурної спадщини. Але з іншого – у мене виникли запитання, які не зміг не опублікувати. Особливо після того, як у мережі фейсбук, організатор мітингу відверто заявив про те, що не планував виконувати свої зобов'язання перед учасниками руху на захист Гостинного Двору.

велимовський

Тому мене, як киянина і небайдужу людину, ще більше зацікавили наступні питання.

1) Що хотіли сказати концертом організатори? З якими думками і мотивацією йшли з мітингу кияни?
2) У який спосіб кияни можуть долучитися до захисту втраченої пам'ятки архітектури? Чим конкретно вони можуть допомогти?
3) Які інструменти захисту Гостинного Двору планує застосовувати організатор мітингу?
4) Який стосунок до захисту Гостинного мав виступаючий, Капранов, ім'я якого не озвучено? Хто це був? Віталій, який увійшов до складу сандеївської кишенькової громадської ради?
5) Чому не надали слово коменданту Гостинного Двору, Андрію Пастушенку та іншим представникам від ГО, яких внесли до списку ораторів напередодні?
6) Які ініціативи по захисту Гостинного Двору започаткували ті, хто виступав на сцені, включно музичні гурти?
7) Хто з захисників Гостинного (повний перелік прізвищ) сьогодні перебуває на лікуванні у медичних закладах? Які саме ліки їм потрібні? Скільки коштів на їхнє лікування зібрано під час мітингу?

Фотозвіт мітингу – нижче.

Всього на мітингу були присутні, на мій погляд, до 350 киян.
20130302_134037

Домашні улюбленці радо підтримали мітингувальників.
20130302_132819

Гурт "Веремій" розпочинає музичну частину мітингу.
20130302_143432_4

Гурт Даха Браха зарядив енергією наповну.
20130302_145047(0)

Організатори "жартома" представили цю людину, як  "Один з братів Капранових, але який з них, ми не скажемо". Може тому так презентували, що Віталій Капранов нещодавно увійшов до складу провладної незаконної Громадської Ради при КМДА, утвореної за силовим сценарієм тоталітарної секти Аделаджі та "Молодими Регіонами"?
20130302_150354

Молоді архітектори презентували громадських проект реконструкції Гостинного Двору.
20130302_151714


Проект виступу коменданта Гостинного Двору, Андрія Пастушенка (перша частина). На думку громадськості, цей текст заборонили зачитувати з трибуни мітингу-концерту через домовленості з міською владою, згідно яких оратори не повинні говорити радикальних промов, направлених проти Попова і забудовників.


?

Log in

No account? Create an account