Previous Entry Поделиться Next Entry
Про дрібних мародерів та сніговбиральну техніку
wetally
Щойно їздив за хлібом з метро Житомирської на Шулявку, до Мегамаркету. Біля 19-ї години ближче до Житомирської спостерігав картину. БТР з бійцями, призначений для буксування машин, стоїть на дорозі, позує для пішоходів, які фоткаються на його тлі. Військові задоволені. Позитивно! Ніякої метушні. Радість для дітей та дорослих, позувати – не вагони розвантажувати!
На метро Шулявська біля підземного переходу скупчення народу. Сходи не очищені від снігу. Люди спускаються у підземку, хто на сраці, хто, кому пощастить, навприсядки. При тому, що КМДА розмістило на сайті заяву про "доручення усім комунальним службам мобілізуватися та у цілодобовому режимі забезпечити очищення від снігу підходів до метрополітену, сходів підземних переходів"
У самому переході снігу трохи менше, ніж на вулиці, люди місять снігову кашу прямо під землею, грузнучи по щиколотку. Поблизу жодної сніговбиральної техніки не помічено. Проспект Перемоги вільний від транспорту.
Підхожу до Мегамаркету. На розчищених стоянках супермаркету порожньо. І ось нарешті я всередині. Беру хліб, йду по молоко та інші необхідні продукти. Вже на касі, коли розрахувався, очам не повірив – дві хлібини, які поклав у візок напочатку, як корова злизала! Виявляється, хтось, поки я відходив за молоком, поцупив мій хліб. Довелося повертатися на друге коло, і купувати інший. Добре, що хоч батони не закінчилися.
Чи піде на користь вкрадений хліб, і що буде у разі справжнього економічного колапсу? - від цих думок стало якось сумно.
P.S. На весь район від м. Житомирська до Святошин цілодобово працює лише один міні-трактор. Чутки про тисячі одиниць сніговбиральної техніки, які розповсюджує КМДА, перебільшені.

?

Log in